Ublik Green Wind w skrócie

Ublik to wieś, nad 3 jeziorami: Buwełno, Ublik Wielki i Ublik Mały

W Ubliku powstały nasze 3 miejsca:

Ublik Green Wind – to 3 domki z własną linią brzegową- Dolny , Środkowy i Górny. Wszystkie z widokiem na jezioro, z własną linią brzegową.

Ublik Green & Black, to nasz domek odmieniec, kontrapunkt architektoniczny, ten z sypialnią z wielkim panoramicznym oknem. Leży tuż obok Ublik Green Wind, po drugiej stronie szutrowej drogi, na wzgórzu. Z dala widać jezioro Buwełno (ok. 250 m). Ma dostęp do naszego pomostu i brzegu, na takich samych zasadach jak Ublik Green Wind. Czyli bez ograniczeń. Do jeziora prowadzi ścieżka po łące.

Ublik Green Polana, to 2 domki z widokiem na las. Również po drugiej stronie szutrowej drogi. Jezioro ok. 300 m. Dostęp do naszego brzegu nad Buwełnem, nieograniczony i swobodny jak wyżej 🙂

Czyli razem 6 domków, na bardzo dużym terenie, ponad 2 hektara natury, bez płotów i ogrodzeń, każdy inny, wnętrza zaprojektowane indywidualnie, nie ma sztampy, nie ma „kopiuj wklej”. Jest jezioro, jest pomost, 2 łódki, 6 kajaków, 2 SUPy. I oczywiście rowery (niewodne), bo tuż obok przebiega Mazurska Pętla Rowerowa czyli mnóstwo przygotowanych tras, w lasach, po łąkach, nad jeziorami.

Ublik Stacja

To zupełnie inny, wspaniały projekt. Też w Ubliku, tylko na drugim krańcu wsi. Odrestaurowany budynek dawnej, przedwojennej Stacji kolejowej Ublik . Klimatyczne, designerskie apartamenty zaprojektowane wspólnie z pracownią Whitepepper Dom, Marty Tryczyńskiej.