Trzy domy nad jeziorem: Górny, Środkowy i Dolny

Wszystkie domy mają ten sam układ pomieszczeń, różnią się tylko stylem. Powierzchnia to około 65 m kw wraz z antresolą pod skosami, na którą prowadzą kręcone schody. Na parterze  jest  salon z panoramicznym oknem z widokiem na jezioro, otwarta kuchnia, oddzielna sypialnia oraz łazienka. Każdy dom ma taras wysypany kamykami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

`

 

 

 

 

`.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spanie

Komfortowo dla 4 osób:

-Podwójne łózko w oddzielnej sypialni (160 cm)

-Dwa pojedyncze łóżka na antresoli (2x90cm).

 

Możliwość dodatkowego spania w salonie na leżance.

Dodatkowo na życzenie łóżeczko dla dziecka

 

Wyposażenie

Salon: piecyk kaflowy (koza), zapas drewna kominkowego

 

Kuchnia: kuchenka elektryczna (2-palnikowa), zmywarka, lodówka podblatowa, ekspres do kawy, pozostałe standardowe wyposażenie (czajnik, garnki, naczynia)

 

Łazienka: prysznic walk-in, ręczniki, suszarka

 

Taras: 2 leżaki, stolik ogrodowy, krzesła

 

Dodatkowo z myślą o dzieciach na życzenie: klocki lego, drewniane klocki brio, książki, fotelik do jedzenia

 

Dom Środkowy

Kolory dominujące to biel, szary, akcenty błękitu. Faktury to naturalna bawełna, bielone drewno, trawa morska.  Założenie stylistyczne to lekka, naturalna  elegancja połączona z miękkością materiałów- bawełną, lnem, sznurkiem. `

Dom położony jest 120 metrów od brzegu, blisko linii zielonej strefy ochronnej jeziora (na terenie z bezpośrednim dostępem do jeziora i własną plażą)

Dom Górny

Kolory dominujące w domu to  biel, czerń, z motywem rdzy. Faktury to stare drewno, len.  Założenie stylistyczne to minimalizm, ograniczona liczba barw, prosta forma.

Dom położony jest 160 metrów od brzegu, nieco dalej niż pozostałe domki,  (na terenie z bezpośrednim dostępem do jeziora i własną plażą), najwyżej na wzgórzu, bliżej szutrowej drogi (bardzo mało uczęszczanej- zdjęcie listopadową porą poniżej)

Dom Dolny

Wnętrze zostało zaprojektowane przez Martę Tryczyńską z Home & Garden Studio Whitepapper. Kolory dominujące to  biel, motyw czerni i miętowej zieleni. Faktury to naturalny len, drewno, cegła, stal.  Założenie stylistyczne to minimalizm, ograniczona liczba barw, prosta forma nawiązująca do stylu loft.

Dom położony jest 100 metrów od brzegu, na linii zielonej strefy ochronnej jeziora (na terenie z bezpośrednim dostępem do jeziora i z własnym pomostem

Plan - parter